תקנון קייטנה

טופס הסכם התקנון לקייטנה!

תודה שבחרתם לרשום את ילדכם לקייטנות,
מילוי טופס ההרשמה לבדו אינו מבטיח את מקום ילדיכם, בכדי להבטיח את מקום ילדיכם בקייטנה יש להסדיר את התשלום במלואו. להנהלת הקייטנה שמורה הזכות לשינויים ו/או תוספות לתוכניות, בהתאם לנסיבות ולשיקול דעתה הבלעדי. פתיחת מחזור קייטנה תלויה במס' נרשמים מינימאלי. מספר המקומות בקייטנה מוגבל לפיכך להנהלת הקייטנה שמורה הזכות לסגור את ההרשמה על פי שיקול דעתה הבלעדי.
1.    נא לשלוח מידי יום: בקבוק מים גדול 1.5 ליטר חובה, ארוחת בוקר, כובע ואוכל לנשנוש. נעלי ספורט ובגדים מתאימים מסודרים בימי אטרקציות ללא מים.2.    לבריכה: בגד ים, מגבת, כרם הגנה וכובע. (מצופים – לילדים שאינם יודעים לשחות). כל הילדים עד כיתה ד', יהיו במים רדודים בלבד (!)

3.    הקייטנה היא יום ארוך ובו יחולקו ארוחות צהריים עשירה וחמה (כשרה)  ̶̶  באישור משרד הבריאות!

4.    נקודת האיסוף והפיזור (הסעה):
נקודות איסוף ופיזור קבועות ומוסכמות מראש שמאפשרות איסוף ופיזור נוח, בטיחותי וגישה קלה הן לילדים והן לאוטובוסים.
נא בררו את נקודת ההסעה בטרם הרישום. שעות האיסוף והפיזור משתנות ומשוערות!
באחריות הבלעדית של ההורים לפגוש את הילד/ה ולעמוד איתו בתחנה (רצוי להיות זמין ומעודכן בקבוצת עדכונים והסעות                   )

יש להתייצב בתחנה בזמן שנקבע, אין לעזוב את תחנת ההסעה עד להגעת האוטובוס, החלפת תחנת הסעה תעשה אך ורק בתיאום עם מנהלי הקייטנה מראש!

5.    אובדן ציוד אישי: הנהלת הקייטנה אינה אחראית בכל צורה שהיא עבור אובדן ו/או שייגרמו לציוד האישי וגניבת כסף וחפצי ערך. לפיכך מומלץ לא לשלוח עם הילדים ציוד יקר כגון טלפונים ניידים, אייפד, טאבלט, מחשב נייד, תכשיטים או פרטי ביגוד והנעלה יקרים ועוד.. מאחר שאנו מבקרים באתרים שבהם מבקרים נוספים, אובדן או גניבת ציוד היא אירוע שכיח ומצער, ולכן רצוי להימנע מעוגמת הנפש. ראוי לציין שביטוח הקייטנה אינו כולל כיסוי לנזקי רכוש אישי.

6.    יתכנו שינויים בתכנית הקייטנה על פי הצורך! הקייטנה כפופה לשינויים בהתאם לנסיבות ו/או לאילוצים על פי חוזר מנכ"ל משרד החינוך.

7.    ההורה מאשר שימוש בתמונות/וידאו הילד/ה שצולמו בקייטנה לרבות פרסום ברשתות חברתיות ובאתר הקייטנה www.Kaytana1.com

8.    ילד עם אלרגיות, יש לציידו בתרופות ו/או תכשירים מתאימים והשתתפותו בקייטנה הינה על אחריות ההורים בלבד!

9.    אין החזרת כספים בגין היעדרות/מחלה.

10. ניתן לבטל קייטנה לאחר ביצוע הרישום והתשלום עד יומיים לפני תחילת הקייטנה ולקבל החזר (יקוזז מההחזר הכספי סך של 200 ש"ח עבור דמי ביטול וביטוח).

11. בעיות משמעת: להנהלת הקייטנה שמורה הזכות ונתונה הסמכות למנוע המשך השתתפותו של הקייטן בקייטנה, אם נמצא כי סיכן/ה את שלומו או בטחונו ו/או סיכן את שלומם וביטחונם של המשתתפים האחרים ו/או הפר את ההוראות המקובלות לגבי השתתפותו בקייטנה ו/או פגע בהנאתו של קייטן אחר בקייטנה.
במקרה של הרחקה ביוזמת הקייטנה, הקייטנה תבצע החזר כספי יחסי על סך הימים אותם הילד יחמיץ, בניכוי דמי הביטוח בסה"כ 100 ₪ .

12. ההורה מצהיר וחתם/ה בזאת כי מצב בריאות הילד/ה מאפשר לו/לה להשתתף בכל פעילויות הקייטנה.

13. טלפונים חשובים של מנהלי הקייטנה: 0544227501 אינה , 0543101029 יקיר

דילוג לתוכן