אודותינו

קייטנת ספורטיכייף עפולה ונוף הגליל (נצרת עילית)

קייטנת ספורטיכייף פועלת בישראל מאז שנת 2010, ומציעה מגוון רחב של פתרונות לגיל הרך ולגילאי בית הספר. מאז הקמתה, קיימה עשרות פעילויות בשורה של ישובים באזור עפולה ונצרת עילית. ומציעות חוויה ייחודית וייעודית לכל שכבת גיל.

בכל שנה בוחרת קייטנת ספורטיכייף את האתרים שבהם יתקיימו הקייטנות, על פי קריטריונים קבועים סביב נושאים של בטיחות, זמינות של מדשאות גדולות, שטח נרחב לפעילות חברתית, מיזוג אוויר ואווירה נוחה, וכמובן בראש ובראשונה, סטנדרטים גבוהים של בטיחות ותחזוקה. האתרים הנבחרים נשכרים על ידי קייטנת ספורטיכייף לתקופת הקייטנה ועומדים במלואם לרשות הילדים הנרשמים.

אצלנו בקייטנת ספורטיכייף מודעים כל סגל המנהלים והמדריכים לסיבות בגינן אתם כהורים שולחים את ילדיכם לקייטנה, ולערכים שאתם מחפשים בקייטנה הנבחרת. אתם כהורים מבקשים להמשיך את שגרת חייכם, ולעמוד במחוייבויות שלכם כלפי מקום העבודה, ומצד שני מעוניינים לספק לילדיכם את החוויה העשירה, המגוונת והמהנה ביותר במהלך חופשת הקיץ, תוך הקפדה ספציפית על נושאי בטיחות שיעניקו לכם ראש שקט. בהתאם לכך, פועלת קייטנת ספורטיכייף על פי מדיניות קבועה הן סביב נושאי בטיחות והן סביב נושאי עושר ומגוון תרבותי וחינוכי עבור הילדים.

הקייטנות שאנו מציעים כוללות אטרקציות, פעילויות חינוך ויצירה בתוך מבנה הקייטנה ומחוצה לו, טיולים מאורגנים לאתרים אטרקטיביים ומעניינים, ביקורים במרכזי מבקרים, הצגות איכותיות, ביקורים תדירים בבריכה בדיוק כפי שהילדים אוהבים, מגוון רחב של פעילויות ספורטיביות ותחרותיות, ומגוון אטרקציות שמעניקות לילדיכם את הערך המוסף מעבר לקייטנת המתנ"ס או הרשות המקומית.

אתם מזומנים ליצור עימנו קשר על פי הפרטים המפורטים להלן באתר, על מנת להתרשם מאיתנו, המנהלים והמדריכים, ולשאול אותנו כל שאלה שמעסיקה אתכם סביב הקייטנות שאנו מפעילים. אנו נספק לכם את כל התשובות לשאלותיכם על מנת להבטיח שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם ועבור ילדיכם.

לפרטים: 054-3101029, 054-4227501

דילוג לתוכן